Warre’s LBV 2007 nefiltrované (plněno 2011) 0,75l

Značka: Warre's

Ojedinělé portské víno typu LBV ročníku 2007 nejdříve zrálo čtyři roky v sudech, načež bylo bez jakýchkoli úprav naplněno do lahví a zrálo v nich dalších šest let. Výsledkem je víno s mimořádně bohatou vůní i chutí zralého ovoce, zejména třešní, a bezu. Na patře je velmi elegantní a svěží, s jemnou tříslovinkou a kořeněnými tóny korunovanými příjemným dojezdem. Jelikož se jedná o víno nefiltrované, je třeba láhev před otevřením nechat minimálně půl hodiny odstát a následně dekantovat, dokud se neobjeví první stopy sedliny. Nejlépe chutná k sýrům a oříškům.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 3010
1 290 Kč 1 066,12 Kč bez DPH
Warre’s LBV 2007 nefiltrované (plněno 2011) 0,75l
Značka: Warre's
warres lbv 2007
Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Kořeny značky byly položeny roku 1703, když dva Angličané, William Burgoyne a John Jackson, začali v Portugalsku obchodovat s řadou komodit včetně vína. Jméno Warre do firmy vstoupilo roku 1729 a koncem 18. století, již pod značkou Warre's, se firma stala jedním z hlavních hráčů na trhu s portským vínem - například roku 1791 činil její podíl celých deset procent. Od roku 1908 patří značka Warre's do portfolia ve vlastnictví rodiny Symingtonů, významných producentů portského.

Doplňkové parametry

Kategorie: Late Bottled Vintage (LBV)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: 10-19 let
? Hodí se k: Sýry
? Typ vína: Portské
Položka byla vyprodána…

Kořeny značky byly položeny roku 1703, když dva Angličané, William Burgoyne a John Jackson, začali v Portugalsku obchodovat s řadou komodit včetně vína. Jméno Warre do firmy vstoupilo roku 1729 a koncem 18. století, již pod značkou Warre's, se firma stala jedním z hlavních hráčů na trhu s portským vínem - například roku 1791 činil její podíl celých deset procent. Od roku 1908 patří značka Warre's do portfolia ve vlastnictví rodiny Symingtonů, významných producentů portského. Statek Quinta da Cavadinha, který je ve vlastnictví značky od roku 1980, je majitelem některých z nejlepších vinic v celém regionu.

NajduZboží.cz