Ponte Lima "Loureiro" 0,7l

Svěží zelené víno výlučně z hroznů odrůdy Loureiro. Má průzračně nažloutlou barvu a květinovou, docela výraznou vůni s lehkým nádechem ovoce a citrusů. Chuťově je víno plné, suché, s obsahem alkoholu 11 %. Je vhodné k brzké konzumaci, doporučená teplota podávání je 9°C. Skvěle se hodí ke slaným chuťovkám, rybám, bílému masu, těstovinám, salátům i desertům.
Dostupnost Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 8002
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Ponte Lima "Loureiro" 0,7l
Ponte Lima Loureiro Vinho Verde 2
Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Všechna vína z produkce vinařského sdružení Adega Ponte de Lima pocházejí výhradně z hroznů jeho členů, což jejich zeleným vínům dodává skutečně autentický charakter. Mezi používanými odrůdami vyniká právě Loureiro, které pochází z údolí Lima a skvěle reprezentuje jeho "terroir", což z něj činí jednu z nejocenovanějších odrůd zeleného vína.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zelené a Azorské víno
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Bílé, Zelené
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Maso, Ryby a mořské plody, Sýry
? Typ vína: Zelené

Vinařské sdružení Adega Ponte de Lima bylo založeno roku 1959, dnes sdružuje kolem dvou tisíc malých pěstitelů. Všechna vína z produkce vinařského sdružení Adega Ponte de Lima pocházejí výhradně z hroznů jeho členů, což jejich zeleným vínům dodává skutečně autentický charakter.

NajduZboží.cz