Ramos Pinto 30 anos 0,75l

Neohodnoceno
Novinka
ramos pinto 30

Třicetileté portské víno Ramos Pinto má nádhernou hnědavou barvu s pomerančovými odstíny a zelenavými záblesky. Vyznačuje se elegantní vůní, která nás okouzlí vanilkou, do níž následně vstoupí oříšky a sušené ovoce. Na patře je víno sametové: zprvu v chuti ucítíme mandle, po nichž následuje až překvapivá svěžest spojená s dotekem lékořice. Jde o výjimečné víno, které po třicetiletém zrání nabízí dokonalou harmonii všem smyslům. Doporučujeme podávat při teplotě 16-18°C ke kávě nebo jen tak.

2 450 Kč 2 024,79 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Vinařství Ramos Pinto bylo založeno roku 1880 a velmi rychle se proslavilo jako přední dodavatel portského nejdříve na brazilský trh, ale později i po celé Evropě. V období druhé světové války se firma Ramos Pinto stala výrazným propagátorem moderních pěstitelských metod. Další rozvoj společnosti nastal po roce 1990, kdy se vinařství Ramos Pinto stalo součástí prestižní firmy Roederer, známé například svými šampaňskými víny.

Kód Kód: 5011
Jméno značky: Ramos Pinto
Kategorie: Portské s uvedením věku (10, 20, 30, 40 let)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 30-39 let
? Typ vína: Portské
? Párování: Aperitiv, digestiv, Čokoláda

Vinařství Ramos Pinto bylo založeno roku 1880 a velmi rychle se proslavilo jako přední dodavatel portského nejdříve na brazilský trh, ale později i po celé Evropě. V období druhé světové války se firma Ramos Pinto stala výrazným propagátorem moderních pěstitelských metod. Další rozvoj společnosti nastal po roce 1990, kdy se vinařství Ramos stalo Pinto součástí prestižní firmy Roederer, známé například svými šampaňskými víny.

NajduZboží.cz