Ramos Pinto 30 anos 0,75l

Značka: Ramos Pinto

Třicetileté portské víno Ramos Pinto má nádhernou hnědavou barvu s pomerančovými odstíny a zelenavými záblesky. Vyznačuje se elegantní vůní, která nás okouzlí vanilkou, do níž následně vstoupí oříšky a sušené ovoce. Na patře je víno sametové: zprvu v chuti ucítíme mandle, po nichž následuje až překvapivá svěžest spojená s dotekem lékořice. Jde o výjimečné víno, které po třicetiletém zrání nabízí dokonalou harmonii všem smyslům. Doporučujeme podávat při teplotě 16-18°C ke kávě nebo jen tak.

Dostupnost Skladem u dodavatele (dodání 14-21 dnů)
Možnosti doručení
Kód: 5011
2 880 Kč 2 380,17 Kč bez DPH
Ramos Pinto 30 anos 0,75l
Značka: Ramos Pinto
ramos pinto 30
Novinka
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Vinařství Ramos Pinto bylo založeno roku 1880 a velmi rychle se proslavilo jako přední dodavatel portského nejdříve na brazilský trh, ale později i po celé Evropě. V období druhé světové války se firma Ramos Pinto stala výrazným propagátorem moderních pěstitelských metod. Další rozvoj společnosti nastal po roce 1990, kdy se vinařství Ramos Pinto stalo součástí prestižní firmy Roederer, známé například svými šampaňskými víny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Portské s uvedením věku (10, 20, 30, 40 let)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 30-39 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Čokoláda
? Typ vína: Portské

Vinařství Ramos Pinto bylo založeno roku 1880 a velmi rychle se proslavilo jako přední dodavatel portského nejdříve na brazilský trh, ale později i po celé Evropě. V období druhé světové války se firma Ramos Pinto stala výrazným propagátorem moderních pěstitelských metod. Další rozvoj společnosti nastal po roce 1990, kdy se vinařství Ramos stalo Pinto součástí prestižní firmy Roederer, známé například svými šampaňskými víny.

NajduZboží.cz