Nový text na blogu - Portské jako dárek!

Quinta da Pacheca 20 anos 0,5l

Dvacetileté portské víno Quinta da Pacheca je směsí několika ročníků portského, jež dlouhé roky zrálo ve starých sudech o objemu 550 litrů. Víno v průběhu zrání nabývá hnědavé barvy s jasnými jantarovými tóny. Jeho vůně je elegantní s výraznými stopami sušených fíků, oříšků a karamelu, na patře je mimořádně jemné s lehkou kyselinkou, která mu ve spojení s chutí oříšků a karamelu dodává svěžest. Doporučujeme konzumovat při teplotě 16-18°C, nejlépe po jídle coby doplněk k dezertům.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 5005
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Quinta da Pacheca 20 anos 0,5l
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Quinta da Pacheca je jedním z nejprestižnějších a nejuznávanějších vinařství v oblasti řeky Douro. Jeho historie sahá až do roku 1551, nicméně první písemná zmínka o statku jako takovém je z dubna 1738. Roku 1903 ho zakoupil Don José Freire de Serpa Pimentel, jehož rodina ve čtvrté generaci vinařství spravuje dodnes. Statek má okolo 75 hektarů a je považován za průkopníka nových stylů propagace portského.

Doplňkové parametry

Kategorie: Portské s uvedením věku (10, 20, 30, 40 let)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 20-29 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Deserty
? Typ vína: Portské

Quinta da Pacheca je jedním z nejprestižnějších a nejuznávanějších vinařství v oblasti řeky Douro. Jeho historie sahá až do roku 1551, nicméně první písemná zmínka o statku jako takovém je z dubna 1738. Roku 1903 ho zakoupil Don José Freire de Serpa Pimentel, jehož rodina ve čtvrté generaci vinařství spravuje dodnes.

NajduZboží.cz