Barros Colheita 1963 0,75l

Značka: Barros

Toto zcela unikátní, velmi staré víno, vyniká topazovou barvou a velmi intenzivní, lehce dřevitou vůní, jež je výsledek dlouholetého zrání v sudu. Chuťově jde o víno plné, jemně sametové s charakteristickými tóny sušeného ovoce, pekanových a lískových ořechů, která na patře přetrvává ještě dlouho po napití. Doporučujeme skutečným labužníkům :-) 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 6017
8 490 Kč 7 016,53 Kč bez DPH
Barros Colheita 1963 0,75l
Značka: Barros
Barros Colheita 1963 0,75l
Novinka Tip
Doprava zdarma
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Značka Barros, kterou roku 1913 založil Manuel de Almeida, patří mezi klasické, vysoce respektované producenty vynikajícího portského vína. Její specialitou jsou vína typu tawny, a to zejména jejich nejvyšší řady, jakou je například právě ročníkové portské - colheitas. Víno je možné pít hned nebo ho dále skladovat, a to na tmavém, suchém a chladnějším místě ve vzpřímené pozici, aby nebylo vystaveno světlu a změnám teplot. Po otevření doporučujeme konsumovat při teplotě 13-14 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ročníkové portské (Colheita)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 40 let a starší
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Deserty, Sýry
? Typ vína: Portské
Položka byla vyprodána…

Značka Barros, kterou roku 1913 založil Manuel de Almeida, patří mezi klasické, vysoce respektované producenty vynikajícího portského vína. Její specialitou jsou vína typu tawny, a to zejména jejich nejvyšší řady, jakou je například právě ročníkové portské - colheitas.

NajduZboží.cz