Barros Colheita 1957 0,75l

Značka: Barros

Unikátní, jen vzácně dostupné portské víno sklizně roku 1957 zrálo přes 40 let v dubových sudech a do láhví bylo plněno roku 1998. Víno vyniká komplexní vůní s nádechem sušeného ovoce a koření, a se stopou dřeva, již na něm zanechaly dlouhé roky zrání. Chuťově jde o víno plné, zároveň až sametově jemné, na patře hutné a bohaté. V chuti postřehneme stopy koření a grapefruitu, na závěr následuje dlouhý, hřejivý a intensivní dojezd.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 6016
11 360 Kč 9 388,43 Kč bez DPH
Barros Colheita 1957 0,75l
Značka: Barros
Barros Colheita 1957 0,75l
Novinka Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Značka Barros, kterou roku 1913 založil Manuel de Almeida, patří mezi klasické, vysoce respektované producenty vynikajícího portského vína. Její specialitou jsou vína typu tawny, a to zejména jejich nejvyšší řady, jakou je například právě ročníkové portské - colheitas. Víno je možné pít hned nebo ho dále skladovat, a to na tmavém, suchém a chladnějším místě ve vzpřímené pozici, aby nebylo vystaveno světlu a změnám teplot. Po otevření doporučujeme konsumovat při teplotě 13-14 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ročníkové portské (Colheita)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 40 let a starší
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Deserty, Sýry
? Typ vína: Portské
Položka byla vyprodána…

Značka Barros, kterou roku 1913 založil Manuel de Almeida, patří mezi klasické, vysoce respektované producenty vynikajícího portského vína. Její specialitou jsou vína typu tawny, a to zejména jejich nejvyšší řady, jakou je například právě ročníkové portské - colheitas.

NajduZboží.cz