Dalva Colheita 1982 0,75l

Značka: Dalva

Velmi staré, plně vyzrálé ročníkové portské značky Dalva, které je plněno do lahví po minimálně sedmiletém zrání v sudech, během nichž nabývá stále výraznější chuti a zlatavé barvy. Víno se vyznačuje výraznou vůní a jemnou chutí se zřetelnými stopami ořechů, skořice a kávy, mezi nimiž ale ucítíme i doteky sušeného ovoce, jež se obzvláště projeví v dlouhém, harmonickém dojezdu. Nejlépe chutná při teplotě 12 až 14ºC, podávané společně s deserty, ideálně na bázi ořechů.

 

 

Dostupnost Skladem u dodavatele (dodání 14-21 dnů)
Možnosti doručení
Kód: 6010
3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH
Dalva Colheita 1982 0,75l
Značka: Dalva
20211101 121330 removebg preview
Novinka Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl. Jelikož se jedná o značně staré víno, doporučujeme ho skladovat vzpřímeně na chladném, tmavém místě. Víno lze skladovat až deset let, aniž by ztratilo na svých vlastnostech, ale v láhvi se již příliš nerozvíjí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ročníkové portské (Colheita)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 40 let a starší
? Hodí se k: Deserty
? Typ vína: Portské

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl.

NajduZboží.cz