Messias Ruby 0,75l

Značka: Messias

Mladé portské víno jasně rubínové barvy s výrazně aromatickou chutí a ovocnými podtóny. Chuťově je velmi charakteristické a s příjemným dozvukem na patře. Ideální ke konzumaci se sušeným ovocem a rozinkami.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 1016
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Messias Ruby 0,75l
Značka: Messias
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Messias Ruby, který je z hroznů odrůd Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinto Cão a Tinta Barroca, během svého zrání prochází fermentací při teplotě 24-28 ºC v ocelových tancích, z nichž je víno následně plněno do lahví. Víno je určeno k okamžité spotřebě, otevřené je možno uchovávat přibližně dva týdny. Doporučujeme podávat o teplotě 14-16 ºC.

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní portské tawny a ruby
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Deserty
? Typ vína: Portské

Vinařství Messias, jedna z nejproslulejších značek portského, založil roku 1926 Messias Baptista, který svou firmu vedl až do svého skonu v roce 1973. Po něm firmu převzala jeho potomci, kteří dnes spravují více než 160 hektarů vinic, z nichž pochází mnoho unikátních vín.

NajduZboží.cz