Messias White 0,75l

Značka: Messias

Klasické bílé portské víno zlatavé barvy a jemné chuti, lehkým dřevitým tónem a stopami sušeného ovoce, piniových oříšků a pryskyřice. Výborně se hodí jako základ pro koktejly na bázi portského.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 1002
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Messias White 0,75l
Značka: Messias
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Bílé portské Messias se vyrábí z odrůd Malvasia Fina, Rabigato a Códega. Zraje při poměrně nízké teplotě 18-20°C a po uplynutí doby zrání se stáčí do lahví. Určeno je k přímé spotřebě, po otevření ho lze uchovávat přibližně dva týdny. Doporučujeme podávat při teplotě 6-8°C, možno i "on the rocks".

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní portské bílé a růžové
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Bílé
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv
? Typ vína: Portské

Vinařství Messias, jedna z nejproslulejších značek portského, založil roku 1926 Messias Baptista, který svou firmu vedl až do svého skonu v roce 1973. Po něm firmu převzala jeho potomci, kteří dnes spravují více než 160 hektarů vinic, z nichž pochází mnoho unikátních vín.

NajduZboží.cz