Nový text na blogu - Portské jako dárek!

Messias Tawny 0,75l

Značka: Messias

Oblíbené portské víno jasně červené barvy s výrazně ovocnou chutí a nádechem dřeva a vanilky. Chuťově je velmi jemné, vyváženě sladké a s příjemným dozvukem na patře. Ideální ke konzumaci se sušeným ovocem a rozinkami.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 1001
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Messias Tawny 0,75l
Značka: Messias
porto messias tawny 2 503x1024
Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Messias Tawny, který je z hroznů odrůd Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinto Cão a Tinta Barroca, během svého zrání prochází fermentací při teplotě 24-28 ºC v dřevěných sudech, z nichž je následně plněno do lahví. Víno je určeno k okamžité spotřebě, otevřené je možno uchovávat přibližně dva týdny. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní portské tawny a ruby
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Deserty
? Typ vína: Portské

Vinařství Messias, jedna z nejproslulejších značek portského, založil roku 1926 Messias Baptista, který svou firmu vedl až do svého skonu v roce 1973. Po něm firmu převzala jeho potomci, kteří dnes spravují více než 160 hektarů vinic, z nichž pochází mnoho unikátních vín.

NajduZboží.cz