Porto Niepoort Tawny 0,75l

Značka: Porto Niepoort

Portské víno Niepoort Tawny zraje v dubových sudech tři a půl roku. Je svěží, lehké, vyvážené, vhodné pro řadu příležitostí. V uzavřené lahvi je možno ho skladovat několik let, třebaže již nedochází k jeho dalšímu zrání. Výborně se hodí k čokoládovým desertům, ale je možno ho podávat i jako aperitiv nebo s různými druhy paštik.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 1006
369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Porto Niepoort Tawny 0,75l
Značka: Porto Niepoort
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Porto Niepoort je prémiová značka portského, jež je v rukou rodiny Niepoortů již od roku 1842. V současnosti se o její kvalitu stará již pátá generace majitelů. Víno má jemně oříškovou vůni s nádechem sušeného ovoce, chuťově je vyvážené s mladistvou ovocnou chutí, jež jde výborně dohromady s dlouhým, výrazným dozvukem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní portské tawny a ruby
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Deserty, Maso
? Typ vína: Portské

Porto Niepoort je prémiová značka portského, jež je v rukou rodiny Niepoortů již od roku 1842. V současnosti se o její kvalitu stará již pátá generace majitelů.

NajduZboží.cz