Koktejlový set Růžový svět - růžové portské Dalva & Thomas Henry 2,15l

Značka: Dalva

Populární koktejl v kombinaci bílé portské a tonik má i svou moderní variantu - vyzkoušejte místo bílého portské růžové a vychutnejte jemné odstíny spojení skvělého portského Dalva a klasického toniku Thomas Henry, jež si namícháte v poměru 1:2. A dozdobit si tento koktejl můžete třeba jahodou a třešní, aby Vám vše barevně ladilo. Náš set Vám bude stačit na 7 až 15 drinků dle toho, jak velké si je uděláte :-)

Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: A004
625 Kč –4 % 599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Koktejlový set Růžový svět - růžové portské Dalva & Thomas Henry 2,15l
Značka: Dalva
Dalva + Thomas Henry
Akce Novinka
625 Kč –4 %
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Občas se na svět koukáme růžově. Chceme totiž vidět hlavně ty hezké a příjemné věci. Že to tak opravdu bude delší dobu, to bohužel garantovat neumíme, ale minimálně chvíli po dopití tohoto setu si ten růžový svět užijete. Toto portské mícháme s tonikem Thomas Henry - jedním nejstarších a nejoblíbenějších. Vyšší obsah chininu Vám zaručí  hořkost, a s aromatem květin a citrusů je to prostě sen. Růžový.

Set obsahuje:

1x láhev růžového portského (Dalva) a 7x 0,2l toniku Thomas Henry

Doplňkové parametry

Kategorie: Koktejlové sety Porto
Hmotnost: 5.5 kg

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl.

NajduZboží.cz