Porto Niepoort White 0,75l

Značka: Porto Niepoort

Bílé portské víno Porto Niepoort vzniká z odrůd Malvasia, Viosinho a Gouveio. Šťáva z hroznů prochází stejným procesem fermentace jako u běžného bílého vína, avšak po přidání alkoholu je přefiltrováno do velkých dubových sudů o objemu 550 litrů, v nichž pak před plněním do lahví zraje alespoň tři roky.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Kód: 1008
369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Porto Niepoort White 0,75l
Značka: Porto Niepoort
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Porto Niepoort je prémiová značka portského, jež je v rukou rodiny Niepoortů již od roku 1842. V současnosti se o její kvalitu stará již pátá generace majitelů. Bílé portské této značky má jasně zlatohnědou barvu s vůní oříšků a ovoce. Chuťově je středně sladké se stopou alkoholu, jež mu dává velmi vyváženou konzistenci. Nejlépe je podávat ho chlazené jako aperitiv, k dezertům nebo jen tak, pro potěchu z jeho chuti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní portské bílé a růžové
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Bílé
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Deserty
? Typ vína: Portské

Porto Niepoort je prémiová značka portského, jež je v rukou rodiny Niepoortů již od roku 1842. V současnosti se o její kvalitu stará již pátá generace majitelů.

NajduZboží.cz