Krohn Colheita 2007 0,75l

Neohodnoceno

Víno zlatohnědé barvy, která navenek přechází do cihlova. Má jemnou, komplexní vůni, v níž jsou stopy švestek, rozinek, černého čaje i dotek květin. Na patře je víno jemné, ale zároveň hutné, posléze se dostaví živá kyselinka. Víno je celkově skvěle vyvážené a dokonale vyzrálé. Ročník 2007 je velmi zajímavé díky neobvyklému počasí, které vínům tohoto ročníku dalo vynikající vlastnosti.

879 Kč 726,45 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Historie značky se začala psát roku 1865, kdy dva mladí Norové, Theodor Wiese a Dankert Krohn, začali obchodovat s portským vínem. Jejich firma si brzy získala skvělou pověst zejména díky svým ročníkovým vínům. Po roce 1880 byla společnost výhradně v rukou Dankerta Krohna a jeho potomků, dokud roku 2013 nepřešla do korporátního vlastnictví. Její reputace coby špičkového producenta vysoce kvalitních vín však zůstává neotřesena.

Kód Kód: 6006
Jméno značky: Krohn
Kategorie: Ročníkové portské (Colheita)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 10-19 let
? Typ vína: Portské
? Párování: Čokoláda

Historie značky Krohn se začala psát roku 1865, kdy dva mladí Norové, Theodor Wiese a Dankert Krohn, začali obchodovat s portským vínem. Jejich firma si brzy získala skvělou pověst zejména díky svým ročníkovým vínům. Po roce 1880 byla společnost výhradně v rukou Dankerta Krohna a jeho potomků, dokud roku 2013 nepřešla do korporátního vlastnictví. Její reputace coby špičkového producenta vysoce kvalitních vín však zůstává neotřesena.

NajduZboží.cz