Krohn Colheita 2007 0,75l

Značka: Krohn

Víno zlatohnědé barvy, která navenek přechází do cihlova. Má jemnou, komplexní vůni, v níž jsou stopy švestek, rozinek, černého čaje i dotek květin. Na patře je víno jemné, ale zároveň hutné, posléze se dostaví živá kyselinka. Víno je celkově skvěle vyvážené a dokonale vyzrálé. Ročník 2007 je velmi zajímavé díky neobvyklému počasí, které vínům tohoto ročníku dalo vynikající vlastnosti.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 6006
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Krohn Colheita 2007 0,75l
Značka: Krohn
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Historie značky se začala psát roku 1865, kdy dva mladí Norové, Theodor Wiese a Dankert Krohn, začali obchodovat s portským vínem. Jejich firma si brzy získala skvělou pověst zejména díky svým ročníkovým vínům. Po roce 1880 byla společnost výhradně v rukou Dankerta Krohna a jeho potomků, dokud roku 2013 nepřešla do korporátního vlastnictví. Její reputace coby špičkového producenta vysoce kvalitních vín však zůstává neotřesena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ročníkové portské (Colheita)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 10-19 let
? Hodí se k: Čokoláda
? Typ vína: Portské

Historie značky Krohn se začala psát roku 1865, kdy dva mladí Norové, Theodor Wiese a Dankert Krohn, začali obchodovat s portským vínem. Jejich firma si brzy získala skvělou pověst zejména díky svým ročníkovým vínům. Po roce 1880 byla společnost výhradně v rukou Dankerta Krohna a jeho potomků, dokud roku 2013 nepřešla do korporátního vlastnictví. Její reputace coby špičkového producenta vysoce kvalitních vín však zůstává neotřesena.

NajduZboží.cz