Dalva Colheita 2000 0,75l

Značka: Dalva

Portské víno Dalva ročníku 2000 je jedním z nejvydařenějších ročníkových vín této méně známé, ale velmi kvalitní značky. Má intenzivní vůni a chuť s tóny ovoce, zejména kdouloně, a jemného koření, s věkem se pak výrazněji projevují prvky ořechů, skořice a kávy, nicméně víno vždy zůstává elegantní a jemné. Skvěle se hodí k dezertům všeho druhu, nejvíce ale k ořechovým - je jedno, zda jde o mandle, ořechy lískové či vlašské. Výborné je také ke zmrzlině na bázi vanilky nebo karamelu a k mousse z hořké čokolády. Doporučujeme podávat chlazené na 12-13°C, po otevření lze láhev uchovávat až dva měsíce.

Dostupnost Skladem u dodavatele (dodání 14-21 dnů)
Možnosti doručení
Kód: 6003
949 Kč 784,30 Kč bez DPH
Dalva Colheita 2000 0,75l
Značka: Dalva
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl. Jelikož se jedná o již dosti staré víno, doporučujeme ho skladovat vzpřímeně na chladném, tmavém místě. Víno lze skladovat až deset let, aniž by ztratilo na svých vlastnostech, ale v láhvi se již příliš nerozvíjí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ročníkové portské (Colheita)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 20-29 let
? Hodí se k: Deserty
? Typ vína: Portské

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl.

NajduZboží.cz