Dalva Colheita 2000 0,75l

1 hodnocení

Portské víno Dalva ročníku 2000 je jedním z nejvydařenějších ročníkových vín této méně známé, ale velmi kvalitní značky. Má intenzivní vůni a chuť s tóny ovoce, zejména kdouloně, a jemného koření, s věkem se pak výrazněji projevují prvky ořechů, skořice a kávy, nicméně víno vždy zůstává elegantní a jemné. Skvěle se hodí k dezertům všeho druhu, nejvíce ale k ořechovým - je jedno, zda jde o mandle, ořechy lískové či vlašské. Výborné je také ke zmrzlině na bázi vanilky nebo karamelu a k mousse z hořké čokolády. Doporučujeme podávat chlazené na 12-13°C, po otevření lze láhev uchovávat až dva měsíce.

949 Kč 784,30 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl. Jelikož se jedná o již dosti staré víno, doporučujeme ho skladovat vzpřímeně na chladném, tmavém místě. Víno lze skladovat až deset let, aniž by ztratilo na svých vlastnostech, ale v láhvi se již příliš nerozvíjí. 

Kód Kód: 6003
Jméno značky: Dalva
Kategorie: Ročníkové portské (Colheita)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 20-29 let
? Typ vína: Portské
? Párování: Deserty

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl.

NajduZboží.cz