Morgadio da Calçada Niepoort Colheita 1999 0,75l

Zcela ojedinělé portské víno, které je těžko k sehnání, produkt malého statku Morgadio da Calçada, který spolupracuje se značkou Niepoort. Víno má jasnou a zároveň temnou barvu s pomerančově-hnědavými tóny a velmi jemnou vůni se stopami sušeného ovoce. Chuťově je velmi svěží, kulaté, poznáme v něm tóny meruněk a sušených fíků a vychutnáme si dlouhý, plný a komplexní dojezd. Doporučujeme k samostatné spotřebě či k desertům a jiným sladkostem, skvělé je i se sýry a melounem.

Dostupnost Vyprodáno (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 6013
1 840 Kč 1 520,66 Kč bez DPH
Morgadio da Calçada Niepoort Colheita 1999 0,75l
Morgadio Niepoort
Novinka
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Morgadio da Calçada pochází z historické vesnice Provesende, kde sídlí v domě z konce sedmnáctého století. Statek je znám také dlouholetou spoluprací se značkou Niepoort. Rok 1998 se vyznačoval nedostatkem vláhy v zimě a naopak velmi horkým a suchým létem, nicméně prudké deště těsně před sklizní dodaly hroznům plnost a stvořily víno z jedinečné směsi hroznů odrůd Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinto Cão, Tinta Francisca, Tinta Amarela, Sousão, Tinta Roriz a dalších, která následně více než 10 let zrálo ve velkých dubových sudech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ročníkové portské (Colheita)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 20-29 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Deserty, Sýry
? Typ vína: Portské

Morgadio da Calçada pochází z historické vesnice Provesende, kde sídlí v domě z konce sedmnáctého století. Statek je znám také dlouholetou spoluprací se značkou Niepoort.

NajduZboží.cz