Noble & Murat 10 Years White Dry 0,75l

Značka: Noble & Murat

Desetileté bílé portské víno značky Noble & Murat je opravdovým unikátem, který je velmi obtížné najít. Víno má žlutavou barvu s pomerančovými záblesky, ve vůni zprvu rozeznáme čerstvé meruňky, po nichž následují oříšky a marcipán. Na patře je víno jemné a sladké, s příchutí meruněk, marcipánu, ořechů a s dřevitým podtónem. Jde o nádherně plné víno, s pestrou kyselinkou a jemným, dlouze doznívajícím dojezdem.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 4004
929 Kč 767,77 Kč bez DPH
Noble & Murat 10 Years White Dry 0,75l
Značka: Noble & Murat
NobleMurat DryWhite10y
Novinka Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Noble & Murat, založená roku 1831, bývala původně obchodní společnost a proslavila se mimo jiné jako jeden z prvních dodavatelů portského, který začal razit víno typu LBV. V průběhu dvacátého století její pověst upadala, avšak jen do doby, kdy ji v roce 2012 převzali Alexandre Botelho a Antonio Taveira. Noví majitelé tradiční značce vdechli svěží rytmus a velmi rychle ji pozvedli k dřívější slávě. Srdcem značky je statek Quinta do Bragao, nacházející se uprostřed údolí řeky Pinhao nedaleko od Quinta do Noval, přičemž většina produkce pochází ze čtyř velmi starých vinic produkujících mimořádná vína. Produkty značky Noble & Murat jsou skutečnou vzácností, například desetiletého portského byly v roce 2019 vyprodukovány jen dva tisíce lahví.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální bílé
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Bílé
? Stáří vína: 10-19 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Sýry
? Typ vína: Portské
Položka byla vyprodána…

Noble & Murat, založená roku 1831, bývala původně obchodní společnost a proslavila se mimo jiné jako jeden z prvních dodavatelů portského, který začal razit víno typu LBV. V průběhu dvacátého století její pověst upadala, avšak jen do doby, kdy ji v roce 2012 převzali Alexandre Botelho a Antonio Taveira. Noví majitelé tradiční značce vdechli svěží rytmus a velmi rychle ji pozvedli k dřívější slávě.

NajduZboží.cz