Dow's 10 anos 0,75l

Značka: Dow's

Portské víno jantarové barvy, na patře zároveň jemné i bohaté, s lehkou ovocnou chutí osvěženou o mandlový podtón přidaný dlouhým zráním v sudech. Jedno z velmi vytříbených vín této kategorie.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 5002
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Dow's 10 anos 0,75l
Značka: Dow's
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Víno zraje cca deset let ve sklepech v Boa Vista, kde proces zrání probíhá v letitých dřevěných sudech, v nichž se mísí chuť vína i dřeva. Výsledkem je temně hnědá barva s mnoha odstíny granátové a náznakem jantaru, vůně nám pak zalichotí směsicí třeší a mandlí s trochou karamelu a vanilky. Víno se skvěle hodí k desertům, například ke štrůdlu nebo čokoládovému mousse. Po otevření spotřebujte do měsíce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Portské s uvedením věku (10, 20, 30, 40 let)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 10-19 let
? Hodí se k: Čokoláda, Deserty
? Typ vína: Portské

Kořeny značky Dow's se začaly psát roku 1798, kdy se portugalský obchodník Bruno da Silva usadil v Londýně, kam začal dovážet portské víno. Roku 1877 se jeho potomci rozhodli pro spojení s firmou Dow & Co, odkud pochází dnešní jméno. Dnes značka Dow's patří ke klenotům vinařského impéria rodiny Symingtonů.

NajduZboží.cz