DR 10 anos 0,75l

Značka: DR

Desetileté portské víno dnes velmi populární značky DR, vzniklé ze směsi hroznů odrůd Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz a Tinta Barroca, má krásnou jantarovou barvu, kouřové aroma a chuť sušeného ovoce s nádechem dřeva. Na patře je plné, komplexní a s dlouhým dojezdem. Výrobce doporučuje konzumovat hlavně jako digestiv ke sladkostem, oříškům a praženým mandlím, ideálně v teplotě 18ºC nebo mírně chladnější.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Kód: 5004
729 Kč 602,48 Kč bez DPH
DR 10 anos 0,75l
Značka: DR
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Statek Quinta da Levandeira do Roncão, odkud značka DR pochází, se nachází ve Vilarinho de Cotas, ležícím v samém srdci regionu Cima Corgo. Na rozloze cca 45 hektarů zde pěstují hrozny, z nichž pocházejí všechny varianty portského DR. Desetiletá portská vína se chuťově podobají vínu typu reserva, jsou ovšem plnější a často s výrazným nádechem malin a skořice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Portské s uvedením věku (10, 20, 30, 40 let)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 10-19 let
? Hodí se k: Deserty
? Typ vína: Portské

DR je poměrně nová, nicméně již velmi oblíbená a kvalitní značka portského, která na trh vstoupila roku 2006. Statek Quinta da Levandeira do Roncão, odkud značka DR pochází, se nachází ve Vilarinho de Cotas, ležícím v samém srdci regionu Cima Corgo. Na rozloze cca 45 hektarů zde pěstují hrozny, z nichž pocházejí všechny varianty portského DR.

NajduZboží.cz