Barros Colheita 1981 0,75l

Značka: Barros

Portské víno Barros ročníku 1981 je charakteristické velmi bohatou vůní, v níž se nejvýrazněji projevuje sladkost sušeného ovoce, zejména citrusů a meruněk, a stopa zeleného pepře. Na patře je hedvábné, velmi jemné a je v něm poznat trochu vanilky, v barvě se střídají tóny jantaru s jasnými záblesky oranžové. Má výrazný dojezd, takže nejlépe si ho vychutnáte ve spojení s dezerty, sýry, mandlemi či melounem. Doporučujeme podávat při teplotě 12 až 14ºC.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 6008
3 290 Kč 2 719,01 Kč bez DPH
Barros Colheita 1981 0,75l
Značka: Barros
Barros 1981 2
Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Značka Barros, kterou roku 1913 založil Manuel de Almeida, patří mezi klasické, vysoce respektované producenty vynikajícího portského vína. Její specialitou jsou vína typu tawny, a to zejména jejich nejvyšší řady, jakou je například právě ročníkové portské - colheitas. Ročník 1981, který Vám nabízíme, patří k nejlepším a víno tohoto ročníku je výsledkem velmi pečlivého procesu: hrozny byly nejdříve odstopkovány, rozmačkány a zkvašeny tak, aby si víno zachovalo co nejvýraznější barvu, vůni i chuť. Fermentace probíhala ve velkých dubových sudech při teplotě 29-30ºC, dokud víno nedosáhlo požadované sladkosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ročníkové portské (Colheita)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 40 let a starší
? Hodí se k: Deserty, Sýry
? Typ vína: Portské
Položka byla vyprodána…

Značka Barros, kterou roku 1913 založil Manuel de Almeida, patří mezi klasické, vysoce respektované producenty vynikajícího portského vína. Její specialitou jsou vína typu tawny, a to zejména jejich nejvyšší řady, jakou je například právě ročníkové portské - colheitas.

NajduZboží.cz