Dalva Rosé 0,75l

Značka: Dalva

Růžové portské víno bohaté chuti, s vůni malin a jahod a stopou květin. V chuti najdeme tóny třešní, medu i grapefruitu, výsledkem je harmonický a vzrušující celek. Doporučujeme podávat při teploté 7°C, ideálně se skrojkem pomerančem a lístkem máty. Víno je třeba skladovat v temnu a chladnu.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 1015
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Dalva Rosé 0,75l
Značka: Dalva
Dalva Rosé removebg preview
Novinka Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl. Rosé je nejnovější variantou portského, kterou značka uvedla na trh teprve roku 2008. Portské typu rosé vzniká stejným způsobem a ze stejných hroznů jako ruby, avšak jen s velmi omezeným množstvím hroznových slupek, aby víno nemělo rubínovou, nýbrž jen růžovou barvu. Rosé je velmi oblíbeným základem pro řadu koktejlů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní portské bílé a růžové
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Růžové
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv
? Typ vína: Portské

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl.

NajduZboží.cz