Dalva white 10 anos 0,75l

Neohodnoceno

Desetileté bílé portské víno značky Dalva má zlatou barvu, elegantní aroma a chuť zralých mandarinek, sušeného ovoce a jemný náznak mandlí s dlouho doznívajícím dojezdem. Na patře je svěží a má charakteristický, polosuchý profil, který z něj činí vynikající aperitiv před jídlem nebo doplněk k předkrmům, jako je uzený losos, uzená iberská šunka nebo foie gras. Doporučujeme podávat vychlazené na teplotu 6-7ºC.

739 Kč 610,74 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl. Desetileté bílé portské je jednou z vlajkových lodí značky: doporučujeme toto víno skladovat ve vzpřímené poloze na chladném, tmavém místě. Ve sklepě je možno ho skladovat několik let, aniž by víno ztratilo na své svěžesti, ale na druhou stranu se v láhvi již příliš nerozvíjí.

Kód Kód: 4002
Jméno značky: Dalva
Kategorie: Speciální bílé
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Bílé
? Stáří vína: 10-19 let
? Typ vína: Portské
? Párování: Aperitiv, digestiv, Maso, Ryby a mořské plody

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl.

NajduZboží.cz