Dalva white 10 anos 0,75l

Značka: Dalva

Desetileté bílé portské víno značky Dalva má zlatou barvu, elegantní aroma a chuť zralých mandarinek, sušeného ovoce a jemný náznak mandlí s dlouho doznívajícím dojezdem. Na patře je svěží a má charakteristický, polosuchý profil, který z něj činí vynikající aperitiv před jídlem nebo doplněk k předkrmům, jako je uzený losos, uzená iberská šunka nebo foie gras. Doporučujeme podávat vychlazené na teplotu 6-7ºC.

Dostupnost Skladem u dodavatele (dodání 14-21 dnů)
Možnosti doručení
Kód: 4002
789 Kč 652,07 Kč bez DPH
Dalva white 10 anos 0,75l
Značka: Dalva
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl. Desetileté bílé portské je jednou z vlajkových lodí značky: doporučujeme toto víno skladovat ve vzpřímené poloze na chladném, tmavém místě. Ve sklepě je možno ho skladovat několik let, aniž by víno ztratilo na své svěžesti, ale na druhou stranu se v láhvi již příliš nerozvíjí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální bílé
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Bílé
? Stáří vína: 10-19 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Maso, Ryby a mořské plody
? Typ vína: Portské

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl.

NajduZboží.cz