Rozés branco 10 anos 0,5l

Značka: Rozes

Vyzrálé bílé portské víno s dobou zrání 10 let. Má jasnou, zlatavě-jantarovou barvu a vůni sušených broskví, rozinek a hrušky. Na patře je mírně vyzrálé, s příchutí sušeného ovoce, pikantního koření a stopou jemné křídové minerality. Dojezd se vyznačuje odeznívající tříslovinkou se stopou bílého pepře. Doporučujeme podávat vychlazené na 10-12°C jako aperitiv nebo k desertům.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 4001
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Rozés branco 10 anos 0,5l
Značka: Rozes
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Když roku 1855 Ostende Rozés, obchodník s vínem z francouzského Bordeaux, založil stejnojmennou společnost, začala se psát historie této značky. Na počátku dvacátého století se firma přesunula do Vila Nova de Gaïa, epicentra obchodu s portským, kde sídlí dodnes. Potská vína Rozés jsou elegantní, bohatá a vyvážená, mnohá z nich pak pocházejí ze špičkových vinic vlastněných přímo značkou Rozés. Víno je možno skladovat ve vzpřímené pozici, za stálé teploty a mimo přímé denní světlo. Po otevření je třeba ho spotřebovat do pěti měsíců. V portském tohoto typu se v průběhu doby může vytvořit usazenina, doporučujeme tedy rozlévat opatrně, aby zůstala u dna. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální bílé
Hmotnost: 1 kg
? Barva vína: Bílé
? Stáří vína: 10-19 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Deserty
? Typ vína: Portské

Když roku 1855 Ostende Rozés, obchodník s vínem z francouzského Bordeaux, založil stejnojmennou společnost, začala se psát historie této značky. Na počátku dvacátého století se firma přesunula do Vila Nova de Gaïa, epicentra obchodu s portským, kde sídlí dodnes.

NajduZboží.cz