Nový text na blogu - Portské jako dárek!

Dow's Senhora da Ribeira 2018 0,75l

Značka: Dow's

Portské víno Senhora da Ribeira Vintage ročník 2018 je příkladem famózních vín z tohoto statku, jež jsou zamlada silná a s výraznou tříslovinou, s věkem pak vyzrávají v elegantní nápoj s vůní fialek a máty, pod níž se rozprostírá celá paleta ovocných vůní s nádechem koření. Víno má charakteristický, dlouhý, poměrně suchý dojezd, který je pro vína tohoto producenta příznačný. Víno je vhodné otevřít dvě hodiny předtím, než ho chceme pít, a dekantovat. Podáváme ideálně při teplotě 17-18°C buď po jídle k výrazným sýrům typu gorgonzoly, nebo jako součást jídla, třeba ke steakům.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 7004
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Dow's Senhora da Ribeira 2018 0,75l
Značka: Dow's
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Quinta Senhora da Ribeira se pyšní pověstí jedné z nejkrásnějších vinic v celém regionu Douro - umístěna je na severním břehu řeky s krásným výhledem, přímo naproti ní pak je další slavný statek Quinta do Vesuvio. Vína pocházející ze statku Senhora da Ribeira patří k těm nejlepším zejména díky skutečnosti, že téměř polovina vinic na statku je starší 25-ti let - hroznů z nich je pomálu, o to však jsou šťavnatější a kvalitnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vintage - nejlepší z nejlepšího
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Maso, Sýry
? Typ vína: Portské

Kořeny značky Dow's se začaly psát roku 1798, kdy se portugalský obchodník Bruno da Silva usadil v Londýně, kam začal dovážet portské víno. Roku 1877 se jeho potomci rozhodli pro spojení s firmou Dow & Co, odkud pochází dnešní jméno. Dnes značka Dow's patří ke klenotům vinařského impéria rodiny Symingtonů.

NajduZboží.cz