Quinta do Vesúvio 2013 0,75l

Quinta do Vesuvio 2013 Single Quinta Vintage je výrazné portské víno s tóny květin a černého rybízu a s výraznou a přitažlivou vůní, za níž stojí neobvyklé propojení hroznů odrůd Touriga Nacional a Alicante Bouschet. Kromě těchto dvou odrůd se používají i další, úhrnem tedy víno sestává z 65% Touriga Nacional, 10% Tinta Barroca, 12% Alicante Bouschet a 13% tvoří směsice odrůd Touriga Franca and Sousão, jež vínu dodávají komplexnost a kořeněný odstín. Celkově je víno plné, s výraznou tříslovinou a chutí na patře. Lze ho pít mladé, ale lze ho v láhvi také uchovávat dlouhá desetiletí, během nichž bude dále zrát a rozvíjet se.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 7005
2 690 Kč 2 223,14 Kč bez DPH
Quinta do Vesúvio 2013 0,75l
quinta do vesuvio vintage 2013
Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Co dodat? Jak říká známý slogan, Quinta do Vesúvio je "statek všech statků", ikona a legenda, která svou kvalitou stojí nade všemi. Nejen že se nachází v jedné z nejlepších oblastí řeky Douro, ale i jeho vinice patří k nejstarším a nejkvalitnějším. Rozprostírají se na sedmi pahorcích a v jednatřiceti údolích a dohromady tvoří unikátní celek, který od roku 1989 spravuje rodina Symingtonů. Za posledních třicet let dokázal statek Quinta do Vesúvio vyprodukovat vína kategorie vintage, jež jsou jinak relativně vzácná, v každém jednotlivém roce až na tři výjimky, což se jinak nikomu nepodařilo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vintage - nejlepší z nejlepšího
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Čokoláda
? Typ vína: Portské

Quinta do Vesúvio je "statek všech statků", ikona a legenda, která svou kvalitou stojí nade všemi. Nejen že se nachází v jedné z nejlepších oblastí řeky Douro, ale i jeho vinice patří k nejstarším a nejkvalitnějším. Rozprostírají se na sedmi pahorcích a v jednatřiceti údolích a dohromady tvoří unikátní celek, který od roku 1989 spravuje rodina Symingtonů.

NajduZboží.cz