Messias LBV 2013 0,75l

Značka: Messias

Portské víno Messias LBV z roku 2013 má temně rubínovou barvu a svěží ovocnou chuť s delikátním tónem černé lékořice. Na patře je perfektně vyvážené, s výraznou tříslovinkou a dlouhým, příjemným dozvukem. Doporučujeme podávat při teplotě 14-16°C.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 3001
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Messias LBV 2013 0,75l
Značka: Messias
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Fermentace probíhá při teplotě 24-28°C, dokud zkvašená hroznová šťáva nedosáhne potřebné sladkosti, jež je následně zachována přídavkem aquardente. Víno zraje v dubových sudech v tradičních sklepích ve Vila Nova de Gaia, do lahví pak je plněno po čtyřech a šesti létech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Late Bottled Vintage (LBV)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv
? Typ vína: Portské
Položka byla vyprodána…

Vinařství Messias, jedna z nejproslulejších značek portského, založil roku 1926 Messias Baptista, který svou firmu vedl až do svého skonu v roce 1973. Po něm firmu převzala jeho potomci, kteří dnes spravují více než 160 hektarů vinic, z nichž pochází mnoho unikátních vín.

NajduZboží.cz