Nový text na blogu - Portské jako dárek!

Dow's LBV 2012 0,75l

Značka: Dow's

Portské víno s intenzivně rubínovou barvou a vůní zralého lesního ovoce s působivou příměsí koření a ostružin. Na patře je víno plné, chutná po švestkách a vyznačuje se velmi dlouhým dojezdem, pocitově alkoholickým se špetkou kořeněné chutí.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: 3002
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Dow's LBV 2012 0,75l
Značka: Dow's
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

LBV od firmy Dow's jsou po stočení do láhve plně připravena ke konzumaci a není nutno čekat na jejich další zrání. Skladování vína je možné v horizontální poloze, nicméně s časem se toto víno již příliš nerozvíjí. Víno není nutno dekantovat, výborně se hodí k jakýmkoli čokoládovým desertům a tvrdým sýrům, a to včetně sýrů kozích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Late Bottled Vintage (LBV)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: 10-19 let
? Hodí se k: Deserty, Sýry
? Typ vína: Portské

Kořeny značky Dow's se začaly psát roku 1798, kdy se portugalský obchodník Bruno da Silva usadil v Londýně, kam začal dovážet portské víno. Roku 1877 se jeho potomci rozhodli pro spojení s firmou Dow & Co, odkud pochází dnešní jméno. Dnes značka Dow's patří ke klenotům vinařského impéria rodiny Symingtonů.

NajduZboží.cz