Nový text na blogu - Portské jako dárek!

Quinta do Noval LBV 2013 nefiltrované 0,75l

Značka: Quinta do Noval

Unikátní portské víno, jak to je u statku Quinta do Noval časté, tvořené směsí hroznů odrůd Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinto Cão a Sousão. Čtyři až pět let zraje v dřevěných kádích bez jakékoli flitrace a po naplnění do lahví má velký potenciál dalšího zrání. Je temně rubínové barvy, se silnou a zároveň jemnou vůní, chuťově velmi bohaté s tóny lesního ovoce a koření. Velmi aromatické. Toto konkrétní víno bylo plněno do lahví v prosinci 2018.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 3004
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Quinta do Noval LBV 2013 nefiltrované 0,75l
Značka: Quinta do Noval
quinta do noval lbv 2013 removebg preview
Novinka
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

První zmínka o statku Quinta do Noval je z roku 1715, nicméně jeho sláva se začala rozvíjet poté, kdy ho roku 1894 získal António José da Silva, obchodník z Porta. Quinta do Noval se proslavilo zejména poté, když roku 1931 jako téměř jediné vinařství deklarovalo své víno jako Vintage. V dnešní době Quinta do Noval hospodaří celkem na 145 hektarech vinic, z nichž některé patří k naprosto nejlepším v celém regionu Douro. Není divu, že právě z Quinta do Noval pocházejí některá z vůbec nejdražších portských, jaká jsou k dostání - mezi nimi na prvním místě Quinta do Noval Nacional Vintage, zcela mimořádné portské z malého kousku půdu v samém srdci Quinta do Noval.

Doplňkové parametry

Kategorie: Late Bottled Vintage (LBV)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Čokoláda, Sýry
? Typ vína: Portské
Položka byla vyprodána…

První zmínka o statku Quinta do Noval je z roku 1715, nicméně jeho sláva se začala rozvíjet poté, kdy ho roku 1894 získal António José da Silva, obchodník z Porta. Quinta do Noval se proslavilo zejména poté, když roku 1931 jako téměř jediné vinařství deklarovalo své víno jako Vintage. V dnešní době Quinta do Noval hospodaří celkem na 145 hektarech vinic, z nichž některé patří k naprosto nejlepším v celém regionu Douro.

NajduZboží.cz