Quinta do Noval Black Ruby Reserva 0,75l

Značka: Quinta do Noval

Portské víno Noval Black Reserva je dalším mimořádným produktem statku Quinta do Noval, který je označován jako nový styl portského a skvělý příklad stylu portského, jímž je Quinta do Noval proslavená. Víno pochází z hroznů odrůd Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinto Cão a Sousão, přičemž část z nich je z vinic producenta, zbytek pak z výhradně prvotřídních vinic regionu Douro. Noval Black je směsicí vín o stáří 2-3 roky, jež jsou z jedné polovina fermentována v tradičních kádích, z druhé v ocelových nádržích při stálé teplotě 24°C. Právě tato neobvyklá kombinace vínu dodává jeho unikátní vlastnosti. Portské Noval Black vyniká temnou barvou a velmi bohatou chutí ovoce a jemného koření. Doporučujeme ho konzumovat chlazené na teplotu 7-8°C jako aperitiv, ideálně pak ladí s hořkou čokoládou.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: 2005
729 Kč 602,48 Kč bez DPH
Quinta do Noval Black Ruby Reserva 0,75l
Značka: Quinta do Noval
noval black reserva ruby
Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

První zmínka o statku Quinta do Noval je z roku 1715, nicméně jeho sláva se začala rozvíjet poté, kdy ho roku 1894 získal António José da Silva, obchodník z Porta. Quinta do Noval se proslavilo zejména poté, když roku 1931 jako téměř jediné vinařství deklarovalo své víno jako Vintage. V dnešní době Quinta do Noval hospodaří celkem na 145 hektarech vinic, z nichž některé patří k naprosto nejlepším v celém regionu Douro. Není divu, že právě z Quinta do Noval pocházejí některá z vůbec nejdražších portských, jaká jsou k dostání - mezi nimi na prvním místě Quinta do Noval Nacional Vintage, zcela mimořádné portské z malého kousku půdu v samém srdci Quinta do Noval.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reservní portské
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Čokoláda
? Typ vína: Portské

První zmínka o statku Quinta do Noval je z roku 1715, nicméně jeho sláva se začala rozvíjet poté, kdy ho roku 1894 získal António José da Silva, obchodník z Porta. Quinta do Noval se proslavilo zejména poté, když roku 1931 jako téměř jediné vinařství deklarovalo své víno jako Vintage. V dnešní době Quinta do Noval hospodaří celkem na 145 hektarech vinic, z nichž některé patří k naprosto nejlepším v celém regionu Douro.

NajduZboží.cz