Dow's Finest Reserva 0,75l

3 hodnocení
Tip
Dows Reserva Porto removebg preview

Jedno z nejpopulárnějších vín v naší nabídce, portské víno Dow's Finest Reserve nabízí úžasně plnou ovocnou chuť, která naprosto dokonale přechází v tvrdší dozvuk. Má sytě rubínovou barvu, vůni směsice zahradních a lesních plodů a vyváženou chuť na patře, v níž jsou ovocné tóny doplněny náznakem pepře.

429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Ikonické víno vinařství Dow's, jednoho z největších výrobců portského, a zároveň jedno z našich nejoblibenějších portských - vyniká opravdu mimořádným poměrem kvality a ceny, který ho činí jedním z nejdostupnějších reservních portských na našem trhu. 

Rezervní portské ruby vzniká smíšením několika ročníků s průměrnou dobou zrání 5-7 let, přičemž obvykle jde o výběr nejlepších vín z konkrétních ročníků. Jedná se o špičkové víno temně rudé barvy a plné a bohaté chuti, schvalované speciálním panelem znalců.

Kód Kód: 2001
Jméno značky: Dow's
Kategorie: Reservní portské
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Typ vína: Portské
? Párování: Aperitiv, digestiv

Kořeny značky Dow's se začaly psát roku 1798, kdy se portugalský obchodník Bruno da Silva usadil v Londýně, kam začal dovážet portské víno. Roku 1877 se jeho potomci rozhodli pro spojení s firmou Dow & Co, odkud pochází dnešní jméno. Dnes značka Dow's patří ke klenotům vinařského impéria rodiny Symingtonů.

NajduZboží.cz