Dow's Finest Reserva 0,75l

Značka: Dow's

Jedno z nejpopulárnějších vín v naší nabídce, portské víno Dow's Finest Reserve nabízí úžasně plnou ovocnou chuť, která naprosto dokonale přechází v tvrdší dozvuk. Má sytě rubínovou barvu, vůni směsice zahradních a lesních plodů a vyváženou chuť na patře, v níž jsou ovocné tóny doplněny náznakem pepře.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 2001
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Dow's Finest Reserva 0,75l
Značka: Dow's
Dows Reserva Porto removebg preview
Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Ikonické víno vinařství Dow's, jednoho z největších výrobců portského, a zároveň jedno z našich nejoblibenějších portských - vyniká opravdu mimořádným poměrem kvality a ceny, který ho činí jedním z nejdostupnějších reservních portských na našem trhu. 

Rezervní portské ruby vzniká smíšením několika ročníků s průměrnou dobou zrání 5-7 let, přičemž obvykle jde o výběr nejlepších vín z konkrétních ročníků. Jedná se o špičkové víno temně rudé barvy a plné a bohaté chuti, schvalované speciálním panelem znalců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reservní portské
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv
? Typ vína: Portské

Kořeny značky Dow's se začaly psát roku 1798, kdy se portugalský obchodník Bruno da Silva usadil v Londýně, kam začal dovážet portské víno. Roku 1877 se jeho potomci rozhodli pro spojení s firmou Dow & Co, odkud pochází dnešní jméno. Dnes značka Dow's patří ke klenotům vinařského impéria rodiny Symingtonů.

NajduZboží.cz