Quinta da Pacheca 10 anos 0,75l

Desetileté portské víno Quinta da Pacheca vzniká ze směsice vín, jež celou dobu zrají v sudech o objemu 550 litrů ve sklepeních vinařství. Během zrání víno získává svou charakteristickou jantarovou barvu a rozvíjí se ve víno elegantní chuti se svěží vůní se stopami mentolu, oříšků, karamelu a čokolády. Na patře je plné s výraznou kyselinkou, jež mu dává svěžest a dlouhý dojezd. Je možno ho pít jako aperitiv nebo po jídlo k sýrům, čokoládovým dezertům nebo červenému ovoci. Nejlepší je, je-li podáváno při teplotě 16 až 18ºC.

Dostupnost Skladem u dodavatele (dodání 14-21 dnů)
Možnosti doručení
Kód: 5003
839 Kč 693,39 Kč bez DPH
Quinta da Pacheca 10 anos 0,75l
pacheca 10 anos Porto
Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Quinta da Pacheca je jedním z nejprestižnějších a nejuznávanějších vinařství v oblasti řeky Douro. Jeho historie sahá až do roku 1551, nicméně první písemná zmínka o statku jako takovém je z dubna 1738. Roku 1903 ho zakoupil Don José Freire de Serpa Pimentel, jehož rodina ve čtvrté generaci vinařství spravuje dodnes. Statek má okolo 75 hektarů a je považován za průkopníka nových stylů propagace portského.

Doplňkové parametry

Kategorie: Portské s uvedením věku (10, 20, 30, 40 let)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 10-19 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Deserty, Sýry
? Typ vína: Portské

Quinta da Pacheca je jedním z nejprestižnějších a nejuznávanějších vinařství v oblasti řeky Douro. Jeho historie sahá až do roku 1551, nicméně první písemná zmínka o statku jako takovém je z dubna 1738. Roku 1903 ho zakoupil Don José Freire de Serpa Pimentel, jehož rodina ve čtvrté generaci vinařství spravuje dodnes.

NajduZboží.cz