Quinta Santa Eufemia 10 anos 0,75l

1 hodnocení
Novinka
quinta santa eufemia 10 years old 2

Desetileté portské ze statku Quinta Santa Eufemia je příkladem vzácného portského, jež je produkováno v malém množství. Víno má velmi tmavou barvu, hnědavou se zelenkavými odstíny, a komplexní vůni ovoce všech druhů. Na patře překypuje chutěmi, v nichž nechybí ovoce, oříšky, ale i káva a výrazná pikantnost. Doporučujeme podávat při teplotě 10-14°C.

699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Statek Quinta de Santa Eufemia je rodinným vinařstvím, založeným roku 1864, jež se nachází v údolí řeky Douro jihovýchodně od Peso da Régua. Na více než 45 hektarech zde pěstují řadu odrůd vína, z nichž mnohé jsou velmi vzácné - namátkou jmenujme například Bastardo, Mourisco Tinto, Tinta Amarela či Tinta Carvalha. Quinta de Santa Eufemia je v současnosti v rukou čtvrté generace rodiny Carvalho, konkrétně sedmi pravnuků zakladatele, kteří podnik vedou od roku 1994. Vína z produkce Quinta Santa Eufemia se prodávají výhradně v malých obchodech

Kód Kód: 5008
Jméno značky: Quinta Santa Eufemia
Kategorie: Portské s uvedením věku (10, 20, 30, 40 let)
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: 10-19 let
? Typ vína: Portské
? Párování: Deserty, Sýry

Statek Quinta de Santa Eufemia je rodinným vinařstvím, založeným roku 1864, jež se nachází v údolí řeky Douro jihovýchodně od Peso da Régua. Na více než 45 hektarech zde pěstují řadu odrůd vína. Quinta de Santa Eufemia je v současnosti v rukou čtvrté generace rodiny, konkrétně sedmi pravnuků zakladatele, kteří podnik vedou od roku 1994.

NajduZboží.cz