Burmester Jockey Club 0,75l

Značka: Burmester

Reservní portské víno typu tawny od firmy Burmester, jejíž tradice sahá až do roku 1750. Jemné a komplexní, zakulacené na patře, sladké, s lehkým dotykem koření. Ideální se sušeným ovocem.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 2002
539 Kč 445,45 Kč bez DPH
Burmester Jockey Club 0,75l
Značka: Burmester
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Víno vyniká jasně granátovou barvu s pomerančovým nádechem. Po otevření intenzivně voní silným aromatem sušeného ovoce a koření s dotekem karamelu. Na patře je plné, hutné a komplexní, přitom jemné a s dlouze doznívajícím dojezdem.

Podávat při teplotě 14-16°C, skladovat ve vertikální poloze. Po otevření spotřebovat do 2 až 4 měsíců.

Rezervní portské typu tawny je špičkovým produktem, který vzniká smíšením několika ročníků s průměrnou dobou zrání 5-7 let, přičemž obvykle jde o výběr nejlepších vín z konkrétních ročníků. Dozráváná v dřevěných sudech, jeho barva má hnědavé tóny a vyniká vyzrálejší, velmi elegantní chutí spojující svěžest mladého tawny s vůní dřeva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reservní portské
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Tawny
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Deserty
? Typ vína: Portské

Značka Burmester pochází již z roku 1750, velkého rozkvětu se dočkala ve druhé polovině 19. století pod taktovkou Johanna Burmestera. Dnes se jedná o jednu z klasických značek portského vína, kterou nelze opomenout.

NajduZboží.cz