Noble & Murat Reserva 0,75l

Neohodnoceno
Novinka Tip
noble murat reserve port removebg preview

Portské víno Noble & Murat stylu Reserva patří k tomu úplně nejlepšímu, co portské nabízí. Víno, kterého bylo vyprodukováno jen několik set lahví, je výsledkem tradičních postupů a individuální péče bez jakékoli mechanizace. Do lahví bylo plněno po šesti létech zrání v kaštanových sudech. Vyznačuje se hloubkou a jemností i skvělou vyvážeností sladkosti a tříslovin. Doporučujeme konzumovat při teplotě 16°C.

 

659 Kč 544,63 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Noble & Murat, založená roku 1831, bývala původně obchodní společnost a proslavila se mimo jiné jako jeden z prvních dodavatelů portského, který začal razit víno typu LBV. V průběhu dvacátého století její pověst upadala, avšak jen do doby, kdy ji v roce 2012 převzali Alexandre Botelho a Antonio Taveira. Noví majitelé tradiční značce vdechli svěží rytmus a velmi rychle ji pozvedli k dřívější slávě. Srdcem značky je statek Quinta do Bragao, nacházející se uprostřed údolí řeky Pinhao nedaleko od Quinta do Noval, přičemž většina produkce pochází ze čtyř velmi starých vinic produkujících mimořádná vína. Produkty značky Noble & Murat jsou skutečnou vzácností.

Kód Kód: 2007
Jméno značky: Noble & Murat
Kategorie: Reservní portské
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Typ vína: Portské
? Párování: Aperitiv, digestiv, Sýry

Noble & Murat, založená roku 1831, bývala původně obchodní společnost a proslavila se mimo jiné jako jeden z prvních dodavatelů portského, který začal razit víno typu LBV. V průběhu dvacátého století její pověst upadala, avšak jen do doby, kdy ji v roce 2012 převzali Alexandre Botelho a Antonio Taveira. Noví majitelé tradiční značce vdechli svěží rytmus a velmi rychle ji pozvedli k dřívější slávě.

NajduZboží.cz