Noble & Murat Reserva 0,75l

Značka: Noble & Murat

Portské víno Noble & Murat stylu Reserva patří k tomu úplně nejlepšímu, co portské nabízí. Víno, kterého bylo vyprodukováno jen několik set lahví, je výsledkem tradičních postupů a individuální péče bez jakékoli mechanizace. Do lahví bylo plněno po šesti létech zrání v kaštanových sudech. Vyznačuje se hloubkou a jemností i skvělou vyvážeností sladkosti a tříslovin. Doporučujeme konzumovat při teplotě 16°C.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 2007
689 Kč 569,42 Kč bez DPH
Noble & Murat Reserva 0,75l
Značka: Noble & Murat
noble murat reserve port removebg preview
Novinka Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Noble & Murat, založená roku 1831, bývala původně obchodní společnost a proslavila se mimo jiné jako jeden z prvních dodavatelů portského, který začal razit víno typu LBV. V průběhu dvacátého století její pověst upadala, avšak jen do doby, kdy ji v roce 2012 převzali Alexandre Botelho a Antonio Taveira. Noví majitelé tradiční značce vdechli svěží rytmus a velmi rychle ji pozvedli k dřívější slávě. Srdcem značky je statek Quinta do Bragao, nacházející se uprostřed údolí řeky Pinhao nedaleko od Quinta do Noval, přičemž většina produkce pochází ze čtyř velmi starých vinic produkujících mimořádná vína. Produkty značky Noble & Murat jsou skutečnou vzácností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reservní portské
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Sýry
? Typ vína: Portské
Položka byla vyprodána…

Noble & Murat, založená roku 1831, bývala původně obchodní společnost a proslavila se mimo jiné jako jeden z prvních dodavatelů portského, který začal razit víno typu LBV. V průběhu dvacátého století její pověst upadala, avšak jen do doby, kdy ji v roce 2012 převzali Alexandre Botelho a Antonio Taveira. Noví majitelé tradiční značce vdechli svěží rytmus a velmi rychle ji pozvedli k dřívější slávě.

NajduZboží.cz