Graham’s Six Grapes Reserve 0,75l

Neohodnoceno
Tip
grahams six grapes bottle

Portské víno Graham's Six Grapes je synonymem nejvyšší možné kvality a vlajkovou lodí značky Graham's již od počátku dvacátého století. Víno se vyznačuje temně rudou barvou a výrazným aromatem ostružin a lékořice. Na patře je plné, s dobrou strukturou a bohatou chutí zahradního ovoce. Výborně se hodí zejména k dezertům na bázi hořké čokolády.

539 Kč 445,45 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Značka Graham's patří ke klasice a může se pyšnit zajímavou historií. Bratři Grahamové původně obchodovali s textilem a k portskému vínu se dostali vcelku náhodně až roku 1820. Roku 1890 firma začala jako jedna z prvních investovat do vlastních vinic a stala se průkopníkem vinařských inovací. Od roku 1970 je značka Graham's v rukou rodiny Symingtonů, která s ní byla spojena již v devatenáctém století a která je dnes poslední britskou rodinou, která vlastní několik tradičních značek portského. Symbol šesti hroznů pochází z devatenáctého století, kdy ho firma začala používat jako kódové označení kvality vína - a právě šestka znamená tu nejvyšší kvalitu.
Kód Kód: 2006
Jméno značky: Graham's
Kategorie: Reservní portské
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Typ vína: Portské
? Párování: Čokoláda

Značka Graham's patří ke klasice a může se pyšnit zajímavou historií. Bratři Grahamové původně obchodovali s textilem a k portskému vínu se dostali vcelku náhodně až roku 1820. Roku 1890 firma začala jako jedna z prvních investovat do vlastních vinic a stala se průkopníkem vinařských inovací. Od roku 1970 je značka Graham's v rukou rodiny Symingtonů, která s ní byla spojena již v devatenáctém století a která je dnes poslední britskou rodinou, která vlastní několik tradičních značek portského. 

NajduZboží.cz