Cockburn's Special Reserve 0,75l

Značka: Cockburns

Vysoce oceňované portské víno stylu ruby, s bohatou ovocnou chutí a lehce pepřovým dotekem na jazyku, ovšem ve spojení s elegancí věku: pomalé zrání v sudech vede k propojení jemnosti a chuti. 

Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: 2003
439 Kč 362,81 Kč bez DPH
Cockburn's Special Reserve 0,75l
Značka: Cockburns
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Víno s jasně granátovou barvou, s koncentrovanou vůní zahradního ovoce, zejména třešní s doteky švestek a jahod. Při ochutnání se chuťová vyváženost vína dokonale snoubí s charakteristickým suchým dozvukem. Skvělé k desertům s čokoládou a oříšky nebo k vybraným sýrům.

Značku Cockburn’s založili roku 1815 skotští bratři Robert a John Cockburnové, po bouřlivém vývoji ji ale od roku 2010 vlastní rodina Symingtonů, jeden z největších producentů portského. Cockburn's Special Reserva je původem z roku 1969, přičemž proces výroby zůstává zachován až dodnes. Vyrábí se z nejlepších, ručně sbíraných hroznů ze statku Quinta dos Canais.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reservní portské
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Čokoláda, Sýry
? Typ vína: Portské

Značku Cockburn’s založili roku 1815 skotští bratři Robert a John Cockburnové, po bouřlivém vývoji ji ale od roku 2010 vlastní rodina Symingtonů, jeden z největších producentů portského. Návrat do rodinných rukou představoval obnovu bývalé slávy značky, jejíž špičková vína kdysi bývala nejdražší ze všech portských. Po roce 1962, když značku převzala nadnárodní firma, začala kvalita upadat, ovšem přechod značky Cockburn's do rukou Symingtonů znamenal i obnovení důrazu na co nejvyšší kvalitu, která je dnes pro portská vína Cockburn's charakteristická.

NajduZboží.cz