Cockburn's Special Reserve 0,75l

Neohodnoceno

Vysoce oceňované portské víno stylu ruby, s bohatou ovocnou chutí a lehce pepřovým dotekem na jazyku, ovšem ve spojení s elegancí věku: pomalé zrání v sudech vede k propojení jemnosti a chuti. 

439 Kč 362,81 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Víno s jasně granátovou barvou, s koncentrovanou vůní zahradního ovoce, zejména třešní s doteky švestek a jahod. Při ochutnání se chuťová vyváženost vína dokonale snoubí s charakteristickým suchým dozvukem. Skvělé k desertům s čokoládou a oříšky nebo k vybraným sýrům.

Značku Cockburn’s založili roku 1815 skotští bratři Robert a John Cockburnové, po bouřlivém vývoji ji ale od roku 2010 vlastní rodina Symingtonů, jeden z největších producentů portského. Cockburn's Special Reserva je původem z roku 1969, přičemž proces výroby zůstává zachován až dodnes. Vyrábí se z nejlepších, ručně sbíraných hroznů ze statku Quinta dos Canais.

Kód Kód: 2003
Jméno značky: Cockburns
Kategorie: Reservní portské
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: Do 9 let
? Typ vína: Portské
? Párování: Čokoláda, Sýry

Značku Cockburn’s založili roku 1815 skotští bratři Robert a John Cockburnové, po bouřlivém vývoji ji ale od roku 2010 vlastní rodina Symingtonů, jeden z největších producentů portského. Statek Quinta dos Canais je často označován za "klenot" značky, protože právě odtud pocházejí nejkvalitnější, vysoce vyzrálé hrozny

NajduZboží.cz