DR Levandeira do Roncão 2011 0,75l

Neohodnoceno

Toto vintage portské víno se vyznačuje neuvěřitelně temnou barvou a jemnou strukturou. Na patře je velmi plné, přímo hutné, s výraznými tóny lesního ovoce a pozoruhodnou, dlouhotrvající vůní, jež naznačuje, že víno má velký potenciál dalšího zráníDoporučujeme podávat k dezertům, jemným sýrům nebo ho konzumovat samostatně.

1 680 Kč 1 388,43 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

DR je poměrně nová, nicméně již velmi oblíbená a kvalitní značka portského, která na trh vstoupila roku 2006. Statek Quinta da Levandeira do Roncão, odkud značka DR pochází, se nachází ve Vilarinho de Cotas, ležícím v samém srdci regionu Cima Corgo. Na rozloze cca 45 hektarů zde pěstují hrozny, z nichž pocházejí všechny varianty portského DR. Vína kategorie vintage pak pocházejí z těch nejlepších, ručně sbíraných hroznů vybraných odrůd Touriga Nacional, Touriga franca, Tinta Roriz a Sousão.

Kód Kód: 7003
Jméno značky: DR
Kategorie: Vintage - nejlepší z nejlepšího
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: 10-19 let
? Typ vína: Portské
? Párování: Aperitiv, digestiv, Čokoláda, Sýry

DR je poměrně nová, nicméně již velmi oblíbená a kvalitní značka portského, která na trh vstoupila roku 2006. Statek Quinta da Levandeira do Roncão, odkud značka DR pochází, se nachází ve Vilarinho de Cotas, ležícím v samém srdci regionu Cima Corgo. Na rozloze cca 45 hektarů zde pěstují hrozny, z nichž pocházejí všechny varianty portského DR.

NajduZboží.cz