DR Levandeira do Roncão 2011 0,75l

Značka: DR

Toto vintage portské víno se vyznačuje neuvěřitelně temnou barvou a jemnou strukturou. Na patře je velmi plné, přímo hutné, s výraznými tóny lesního ovoce a pozoruhodnou, dlouhotrvající vůní, jež naznačuje, že víno má velký potenciál dalšího zráníDoporučujeme podávat k dezertům, jemným sýrům nebo ho konzumovat samostatně.

Dostupnost Skladem u dodavatele (dodání 14-21 dnů)
Možnosti doručení
Kód: 7003
1 930 Kč 1 595,04 Kč bez DPH
DR Levandeira do Roncão 2011 0,75l
Značka: DR
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

DR je poměrně nová, nicméně již velmi oblíbená a kvalitní značka portského, která na trh vstoupila roku 2006. Statek Quinta da Levandeira do Roncão, odkud značka DR pochází, se nachází ve Vilarinho de Cotas, ležícím v samém srdci regionu Cima Corgo. Na rozloze cca 45 hektarů zde pěstují hrozny, z nichž pocházejí všechny varianty portského DR. Vína kategorie vintage pak pocházejí z těch nejlepších, ručně sbíraných hroznů vybraných odrůd Touriga Nacional, Touriga franca, Tinta Roriz a Sousão.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vintage - nejlepší z nejlepšího
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Červené, Ruby
? Stáří vína: 10-19 let
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Čokoláda, Sýry
? Typ vína: Portské

DR je poměrně nová, nicméně již velmi oblíbená a kvalitní značka portského, která na trh vstoupila roku 2006. Statek Quinta da Levandeira do Roncão, odkud značka DR pochází, se nachází ve Vilarinho de Cotas, ležícím v samém srdci regionu Cima Corgo. Na rozloze cca 45 hektarů zde pěstují hrozny, z nichž pocházejí všechny varianty portského DR.

NajduZboží.cz