Rozés Reserva Branco 6 anos 0,75l

Značka: Rozes

Portské víno temně zlaté barvy a komplexní vůně, v níž vyniká vanilka a cítíme v ní i stopy ovoce a koření. Na patře je víno výrazné, se stopami zralých ořechů a kandovaných pomerančů, s dlouhým, sametovým dojezdem. Je vynikající ke zvěřině nebo praženým mandlím, výborně chutná i s ořechovými deserty, pudinkem či zmrzlinou.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: 4003
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Rozés Reserva Branco 6 anos 0,75l
Značka: Rozes
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Když roku 1855 Ostende Rozés, obchodník s vínem z francouzského Bordeaux, založil stejnojmennou společnost, začala se psát historie této značky. Na počátku dvacátého století se firma přesunula do Vila Nova de Gaïa, epicentra obchodu s portským, kde sídlí dodnes. Potská vína Rozés jsou elegantní, bohatá a vyvážená, mnohá z nich pak pocházejí ze špičkových vinic vlastněných přímo značkou Rozés. 

Šestileté reservní bílé portské je vhodné skladovat vzpřímeně, za stálé teploty a mimo dosah přímého světla. Po otevření je nutno láhev spotřebovat do pěti měsíců, výskyt sedimentu není na závadu. Toto konkrétní portské pochází z nejlepších, pečlivě vybraných bílých hroznů, jež po sklizni a fermentaci dávají víno zrající šest, ale někdy i sedm let v dubových sudech.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální bílé
Hmotnost: 1.4 kg
? Barva vína: Bílé
? Stáří vína: Do 9 let
? Hodí se k: Deserty, Maso
? Typ vína: Portské

Když roku 1855 Ostende Rozés, obchodník s vínem z francouzského Bordeaux, založil stejnojmennou společnost, začala se psát historie této značky. Na počátku dvacátého století se firma přesunula do Vila Nova de Gaïa, epicentra obchodu s portským, kde sídlí dodnes.

NajduZboží.cz