Dalva Golden White Colheita 1971 0,5l

Neohodnoceno

Unikátní portské víno Golden White 1971 je skutečnou raritou, jaká se vidí jen velmi vzácně. V jeho vůni postřehneme kandované pomeranče, rozinky, med i stopu lískových oříšků. Na patře je velmi jemné a delikátní, v chuti zprvu rozeznáme vyzrálé fíky, později také lískové ořechy a dotek ovoce, přičemž chuťová stopa v ústech zůstává výrazně přítomna dlouho poté, co doušek vína polkneme. Víno doporučujeme konzumovat samostatně nebo k foie gras či citrusovým desertům.

4 890 Kč 4 041,32 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl. Unikátní bílé portské ročníku 1971 je třeba skladovat v horizontální poloze na temném, chladném místě. Láhev skladovat ještě řadu let, aniž by víno ztratilo své vlastnosti. Doporučujeme podávat při teplotě 12-13ºC.

Kód Kód: 4005
Jméno značky: Dalva
Kategorie: Speciální bílé
Hmotnost: 1 kg
? Barva vína: Bílé
? Stáří vína: 40 let a starší
? Typ vína: Portské
? Párování: Aperitiv, digestiv, Deserty

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl.

NajduZboží.cz