Dalva Golden White Colheita 1971 0,5l

Značka: Dalva

Unikátní portské víno Golden White 1971 je skutečnou raritou, jaká se vidí jen velmi vzácně. V jeho vůni postřehneme kandované pomeranče, rozinky, med i stopu lískových oříšků. Na patře je velmi jemné a delikátní, v chuti zprvu rozeznáme vyzrálé fíky, později také lískové ořechy a dotek ovoce, přičemž chuťová stopa v ústech zůstává výrazně přítomna dlouho poté, co doušek vína polkneme. Víno doporučujeme konzumovat samostatně nebo k foie gras či citrusovým desertům.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 4005
5 890 Kč 4 867,77 Kč bez DPH
Dalva Golden White Colheita 1971 0,5l
Značka: Dalva
dalva golden white 1971 2
Tip
Konkurenční výhody
Dovážíme
přimo z Porta
Doprava
od 89 Kč
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Přes 30
značek portského
FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD
Unikátní portská vína
na objednávku

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl. Unikátní bílé portské ročníku 1971 je třeba skladovat v horizontální poloze na temném, chladném místě. Láhev skladovat ještě řadu let, aniž by víno ztratilo své vlastnosti. Doporučujeme podávat při teplotě 12-13ºC.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální bílé
Hmotnost: 1 kg
? Barva vína: Bílé
? Stáří vína: 40 let a starší
? Hodí se k: Aperitiv, digestiv, Deserty
? Typ vína: Portské
Položka byla vyprodána…

Dalva je velmi inovativní a chuťově excelentní značka prémiového portského, kterou na trh uvedla společnost Da Silva - mimochodem právě zkrácením tohoto jména název Dalva vznikl.

NajduZboží.cz